Skład Zespołu

Zespół Him przechodził różne fazy w czasie swojego istnienia. Kilkakrotnie zmieniał się również jego skład. Jednak od samego początku współpracowało ze sobą dwóch artystów, a był to założyciel grupy i jej wokalista, Ville Valo oraz Mikko „Linde” Lindström – gitarzysta. Obaj Panowie są zresztą dobrymi przyjaciółmi, którzy razem założyli zespół. Posiadają także podobne zainteresowania muzyczne, dzięki czemu wytyczona ścieżka artystyczna dla zespołu, jest dla nich obu nadal interesująca i godna dalszej realizacji.

Obecny skład zespołu odbiega od początkowego, ponieważ do dnia dzisiejszego z pierwotnej grupy pozostał tylko gitarzysta Linde. Wśród obecnego składu zespołu znajduje się również: Mikko „Migé” Paananen – gitara basowa, wokal wspierający, Mika „Gas Lipstick” Karppinen – perkusja, Janne „Burton” Puurtinen – instrumenty klawiszowe oraz wokal wspierający.

Na chwilę obecną zespół nie zamierza wprowadzać zmian w składzie, chyba że pojawią się jakieś niespodziewane wydarzenia, które wpłyną na skład zespołu.

Comments are closed.