Ciekawostki O Wokaliście

Wśród najciekawszych anegdot spotykanych o Villo Valo jest ta, mówiąca o tym, jak wykonał swój wielki tatuaż na lewej ręce. Po mediach krążyła opowieść, według której, artysta był tak pijany, że nawet nie bardzo wiedział, kiedy zgadza się na namowę tatuażysty, który chce mu ten tatuaż zrobić. Plotka głosiła, że całe zajście było wybrykiem jednej nocy.  Jednak tatuaż jest na tyle misterny, że potwierdza się teza mówiąca o tym, że jego wykonanie wymagało czasu. W związku z tym, to jednorazowe szaleństwo, jest mało prawdopodobne.

Z czasem wokalista się przyznał, że czasami wymyśla takie historyjki, aby wprowadzić trochę zamieszania i aby ludzie mogli poczytać ciekawe rzeczy w gazetach. Podobnie też było z historią z tatuażem. Po czasie przyznał, że był on wykonywany przez około 4 miesiące, co  było bardzo bolesne i wymagało poświęcenia z jego strony.

Jak przystoi na rasowego artystę lubi on wprowadzić trochę zamieszania na temat swojej osoby, co tak naprawdę wcale nie dziwi i jest to normalne wśród ludzi showbiznesu.

Comments are closed.